Izvelkamās sistēmas

Mēbeļu salons DizainaZona. Mūsu sfērā mēs izmantojam plašu furnitūras spektru,no populāriem ražotājiem,tādiem kā BLUM,GRASS,HAFELE,AMIX,REJS. Mēs nodrošināsim mēbeles ar visu nepieciešamo priekš jūsu komforta un ērtuma.No izbīdāmām sistēmām, mēs piedāvājam : Tandembox, Metabox, Tandem vadotnes, izbīdāmos grozus, izbīdāmos atkritumu grozus,trauku žāvētāju, kā arī stūra grozus.Šīs sistēmas plaši tiek izmantotas virtuvēs, vannasistabās, skapjos, guļamistabās. Katrai sistēmai ir savas priekšrocības un trūkumi. Izbīdāmo sistēmu galvenais uzdevums ir virtuves platības ekonomija un racionāla izmantošana. Plašāks sistēmu raksturojums norādīts zemāk:

Tandem/Box, Tandem-vadotnes

TandemBox vai Tandem vadotnes var būt pilna vai daļēja izvilkuma. Atvilktnes var būt izgatavotas ar dažādu dziļumu, platumu un dažādu malas augstumu. Pilna izvilkuma vadotnes nodrošinās vieglu piekļuvi kastes saturam.
Viegla slīdēšana, klusa aizvēršanas tiek panākti pateicoties BLUMOTION.
Liela nestspēja.
Tā kā vadotnes pagurtas nenozīmīgi, Tandem var iestatīt zemu no grīdas.

 

Izvelkams grozs

Grozi ar vieglu aizveršānu sniedz klusu skapja slēgšanu. Stiprinājums var būt universāls, karkasa apakšā vai sānos, ka labajā ka kreisajā pusē arī. Grozi var būt dažāda platuma, no tas ir atkarīga limita nestspēja. Augstas kvalitātes daudzslāņu hromēšana.

Trauku žavētavas

Iebūvēta – žāvētāja paredzēta tikai ar stiprinājumu fasādei. Tiek uzstādīti ar aizvērēju vieglai aizvēršānai vai bez ta. Var uzstādīt apakšēja skapī, un kolonnā, arī. Alumīnija ieliktnis saglabās visu atlikušo mitrumu sistēmas iekšienē. Pilna izvilkuma vadotnes nodrošina vieglu piekļuvi saturam.

Stūra grozi - LeMans

Pilnībā izvelkams mehānisms ļauj maksimāli izmantot visu stūra atvilkntes vietu. Divas atvilktnes sinhronā izvilkšāna vai katrā atsevišķi. Iestiprinājas gandrīz jebkurā stūra skapjī, pateicoties plašajam izmēra diapazonam. Plastikata pārklājums ir viegli tīrāms.

MagicCorner izvelkams stūra grozs

 Grozs, kas iestiprinājas gandrīz jebkurā stūra kastē. Pateicoties nelielām rotācijas leņķim, sistēma neļauj rokturim sadurties ar blakus fasādei un ar iebūvētu ierobežošanas aizbāzni aizsargā blakus fasādes no triecienā. Palielināta mehānisma izturība

Izvelkams kolonas grozu komplekts MaxiCargo

Grozs ar pilna izvilkuma vadotni un vieglo slēgšanu. Universalais rāmis iestiprinājas kreisajā vai labajā pusē. Augstuma regulēšana groziem. Grozs droši piestiprinājas pie rāmja ar klipam. Palielināta izturība. Vadotne aprīkota ar sistēmu, kas novērš konstrukcijas paguršānu.

Servo Drive sistēmas

Kastes ar BLUMOTIO sistēmu, var būt arī aprīkotas ar sistēmu Servo-Drive. Šī sistēma ir ar elektrisko piedziņas mehānismu. Lai atvērtu kasti, jums ir nepieciešams nedaudz uzspiest priekšpusē, un tas atvērsies, lai aizvērt jums ir nepieciešams uzklikšķināt pogu un tas aizvērsies klusi un viegli. Piemērots visiem – smagām un vieglām kastem. Augsta kvalitāte un izturība.