Mēbeles pēc pasūtījuma – stilīgs un funkcionāls risinājums jūsu mājai

Ko jums nozīmē stilīga virtuve? Skaistas fasādes un oriģinālas krāsas? Mēs piedāvājam atteikties no tradicionāliem risinājumiem un radīt jaunas idejas stilīgām virtuvēm, kas apvieno funkcionalitāti un harmonisku telpu izmantošanu.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma dod lielu iespēju cilvēkiem ar mūsdienīgu skatu uz dzīvi, kas novērtē mantu neatkārtojamību vienā eksemplārā.

Mūsu dizaineri piemeklēs jums tieši tādu mēbeli, kas pilnībā iekļausies jūsu izmēros un interjera stilā ar prātīgu līdzekļu ieguldījumu projektā. Palīdzēs jums ar komplektēšanu, materiālu izvēli, virtuvju dizaina noformēšanu, kā arī parādīs, kurā vietā izvadīt komunikācijas un rozetes tehnikai. Mēbeles pēc individuālā pasūtījuma tiek augsti vērtētas un ir pieprasītas jau ilgus gadus.

Uzņēmuma „Dizaina Zona” dizaineri pilda šādas funkcijas:

1) Precīzi izmēra virtuves telpas
2) Koriģē un papildina projektu (ja tas ir nepieciešams)
3) Palīdz izvēlēties materiālus
4) Rāda un zīmē rasējumos, kur jāizvieto rozetes
5) Paziņo par termiņiem, piegādi un uzstādīšanu
6) Noslēdz ar pircēju līgumu par mēbeļu iegādi

Mūsu dizaineri ir sava darba meistari ar ilggadēju pieredzi, jūs varat iepazīties ar viņu darbiem mūsu mājaslapā un pārliecināties personīgi.

Mūsu mērķis – palīdzēt īstenot jūsu vēlmes un izgatavotu ideālu virtuvi.

Pārsvarā virtuvju fasādes izgatavo no : MDF

Ļoti liels pieprasījums ir pēc virtuvēm ar krāsotām fasādēm no MDF materiāla, kura tiek pārklāta ar vairākām poliuretāna emaljas kārtām, tiek lakota un pulēta. Virtuves fasādēm, kuras ir no MDF, var pieskaņot jebkuru krāsu gammu (vairāk nekā 1000 krāsu gammas no RAL un NCS), bet virskārtu var izvēlēties matētu vai pulētu.

 Šādu fasāžu galvenās priekšrocības:

1) Ekoloģisks produkts.
2) Nav indīgo izgarojumu.
3) Ļoti cieta virskārta.
4) Iztur augstu temperatūru.
5) Ļoti plašs krāsu klāsts.
6) Netiek aplīmēta ar ABS maliņām.
7) Neuzsūc mitrumu un smakas.

Virtuves ar krāsoto MDF izskatās eleganti un efektīgi.

Klasika virtuves mēbeļu jomā.

Koka fasādes virtuves mēbelēm tiek uzskatītas par elites kategoriju. Izvēloties šādas fasādes, izmanto šādus materiālus:

  • 1) Ozolu.
  • 2) Priedi.
  • 3) Osi.
  • 4) Alksni.
  • 5) Dižskābardi utt.

Visi šie kokmateriālu veidi dalās pēc ražošanas grūtībām un to izmaksām. Šo virtuves fasāžu ārējais izskats – dārgi un izsmalcināti. Mūsdienu tehnoloģijas mēbeļu izgatavošanā ļauj izmantot mākslīgus efektus, tādus kā koka novecošana un citas. Koka fasādes pastāvīgi jākopj un jāapstrādā.

Fasādes no alumīnija karkasa.

Alumīnija profils ir karkasa pamats rāmītim. Alumīnija fasāžu rāmīšu pildījums ir speciālais stikls lakobel (LACOBEL).

Lakobel ir rūpnīcā speciāli krāsots stikls ar īpaša pārklājuma izmantošanu. Tam ir konkrēts krāsu klāsts, stikla biezums 4 mm. Var ļoti plaši pielietot mēbeļu izgatavošanā un interjera dizainā. Ir mitrumizturīgs, tam ir dziļa piesātināta krāsa. Viena no šāda profila priekšrocībām ir izturīgums pret jebkuriem bojājumiem, nebaidās no mitruma un augstām temperatūrām. Šādas fasādes izmanto haiteka stila virtuvēs, tas piešķir mūsdienīgu izskatu.