Virtuves mēbeles un iekārtas pēc pasūtījuma: ieviešam tendences dzīvē

Ja Jūs veicat remontu uz ilgu laiku, nevajag orientēties uz mainīgo modi. Un tomēr, iepazīšanās ar jaunām vēsmām bieži vien noved pie veiksmīgas idejas. Starp daudzajām modes tendencēm ir arī tādas, kuras ilgi nenoveco. Pat pēc desmitiem gadu neviens nenosauks Jūsu interjeru par vecmodīgu. Tālāk mēs izstāstīsim par vadošajām tendencēm virtuves dizaina jomā 2019. gadā, kuras kļuvušas populāras “Rīgas Mēbeles” klientu vidū. Tāpat ieteiksim, kā labāk ieviest tās ar virtuves iekārtu, fasāžu, furnitūras un citu elementu palīdzību.

Galvenās tendences virtuves mēbelēm 2019. gadā

Galvenā tendence, kura parādījās diezgan sen un turpina aktīvi attīstīties ir virtuves un ēdamistabas apvienošana ar viesistabu.

Šāds risinājums ir ļoti pievilcīgs nelielo dzīvokļu īpašniekiem, kuri dod priekšroku vienai plašai daudzfunkcionālai telpai, nekā vairākām mazām. Tas ir ērti viena iemesla dēļ. Gatavojot ēdienu, cilvēks netiek izolēts no kompānijas un var piedalīties visās sarunās. Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir ideāli piemērotas šādam plānojumam. Ja izvēlēsieties mēbeļu noformējumu sienu krāsās, skapji izzudīs telpā. Iebūvētās virtuves iekārtas nebūs uzkrītošas un neizcelsies no telpas kopējā stila. Virtuve vairs neizskatīsies pēc tādas, tā vizuāli kļūs par viesistabas daļu.

Mūsdienīgās virtuves mēbeles: vēl 3 tendences

  1. Lakonisks dizains. Dekoratīvie paneļi un ārišķīga greznība vairs nav modē. Pasūtītāji, it īpaši jaunieši, izvēlās kvalitatīvus un funkcionālus, taču vizuāli vienkāršus risinājumus. Populāras ir virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ar gludām virsmām, taisnām līnijām un minimālu dekoru.
  2. Izvairīšanās no divrindu plānojuma. Sienas skapīšu tradicionālā atrašanās vieta ir ērta, taču tagad sienas daļu virs galda virsmas cenšas atbrīvot. Uzglabāšanai izmanto vieglus atvērtus plauktus vai arī novieto augstus penāļus gar vienu no sienām. Tajos tiek izvietotas visas virtuves iekārtas.
  3. Iebūvējamā tehnika. Tā nav jauna ideja, taču ir saistīta ar visu iepriekš aprakstīto. Bieži vien atvērtās iekārtas izskatās kā svešķermeņi. Tās var viegli noslēpt. Iebūvētie tvaika nosūcēji, plīts virsmas, ledusskapji un citas virtuves iekārtas kļūst aizvien pieprasītākas.

Kompānija “Rīgas Mēbeles” izgatavo skaistas un mūsdienīgas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma jau vairāk nekā 15 gadus. Mēs sekojam līdzi aktuālajām tendencēm un esam gatavi ieviest Jūsu ieceres dzīvē. Panākt vēlamo rezultātu palīdzēs plašais materiālu klāsts, daudzveidīgā furnitūra no Eiropas vadošajiem ražotājiem, krāsu paletes RAL un NCS. Ja Jums ir jautājumi, zvaniet mums vai sūtiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.!